27.X.2016 – spotykam się z Katowickimi Mieszkanicznikami.

Witam

Zapraszam wszystkich na spotkanie Katowickiego Oddziału Stowarzyszenia „Mieszkanicznik” w dniu 27 października 2016 roku o godzinie 18.30. w stałym miejscu, czyli w świetlicy KZGM w Katowicach, przy ulicy Grażyńskiego 5 (nieopodal Spodka i Ronda).

Dlaczego warto?

Po pierwsze:

evenem-logo-bezramek

Sponsorem spotkania jest firma EVENEM biuro księgowe świadczące nowoczesne usługi księgowe dla małych i średnich firm. Zaprezentuje nam swoje nowoczesne usługi.

Specjalnie dla członków i sympatyków stowarzyszenia firma EVENEM przygotowała prezent w postaci trzech bezpłatnych porad księgowo-podatkowych dla każdego Mieszkanicznika. Porady będzie można wykorzystać do końca tego roku.

Już dziś można odebrać prezent, wystarczy kliknąć na poniższy link i założyć darmowe konto w systemie EVENEM:

Załóż darmowe konto księgowe i odbierz prezent.

Po zalogowaniu do EVENEM w okienku kod rabatowy wpisujemy „MIESZKANICZNIK” i za pomocą zakładki „zgłoszenia” możemy wysłać prośbę o poradę do zespołu specjalistów z 20-letnim doświadczeniem w branży.

Tematy najczęściej zadawanych pytań zostaną poruszone również na naszym czwartkowym spotkaniu.

Zapowiedź wystąpienia przedstawicieli EVENEM znajduje się tutaj.

Po drugie:

moje_wynajmowanie_2

W tym dniu będę opowiadał o najnowszej inwestycji, tym razem zupełnie „z innej bajki” czyli o wakacyjnym apartamencie w Green Life Resort, w odległości 2 km od przepięknego starego miasta Sozopol. Kompleks zlokalizowany jest nad przepiękną zatoką, z piękną piaszczystą plażą, której lwia część należy do kompleksu. Ośrodek dysponuje 7 basenami w tym 3 kaskadowymi, 3 kortami tenisowymi, boiskiem do piłki nożnej, siatkówki i koszykówki, ogromnym placem zabaw dla dzieci, boiskiem do siatkówki plażowej. Ciągle się rozwija i zaskakuje co rok nowymi atrakcjami. W ośrodku zlokalizowanych jest kilka restauracji, siłownia, fitness, fryzjer, sklep, klub nocny na plaży pozwala spędzić wakacje nie opuszczając kompleksu.

bulgarai-sozopol5  img_1457

bulgaria-sozopol2  bulgaria-sozopol1

Dowiesz się co „pchnęło” mnie w te strony, dlaczego Bułgaria, jak to w ogóle jest możliwe i czy się opłaca. Dla tych, którzy zastanawiają się czy przyjść – mały teaser: na spotkaniu powiem jak kupiłem nieruchomość w Bułgarii wartą 40 000 Euro (około 160 000 zł) za połowę tej ceny i zagwarantowałem sobie rentowność 6,8% nawet bez wynajmowania tej nieruchomości…… Zapraszam!

Formularz rejestracji: ZAPISZ SIĘ!

AGENDA:

Formalnie spotkanie zacznie się o 19.00, a rejestracja już od 18.30.
18.30-19.00 rejestracja uczestników i networking
19.00-19.20 powitanie, przypomnienie celów i misji Stowarzyszenia Mieszkanicznik
19.20-20.40 zaproszony gość
20.40 słowo na niedzielę 🙂 , zapowiedź kolejnego spotkania i pożegnanie

Płatność:

żeby uprościć nam wszystkim życie – zachęcamy do opłacenia uczestnictwa w spotkaniu już teraz – online. Wystarczy kliknąć w poniższy link, a wpłata automatycznie zaksięguje się na koncie Stowarzyszenia. Jak zwykle – jej wysokość to 40zł, dla nieczłonka. Członkowie z opłaconą składką – nie płacą za uczestnictwo. Płatność on-line.

Prosimy również wszystkich członków o zarejestrowanie się w witrynie www.mieszkanicznik.org.pl w celu umożliwienia liderowi weryfikacji. Lider ma prawo wymagać opłacenia wstępu na spotkanie lokalne, jeżeli danej osoby nie ma na internetowej liście członków z opłaconą składką.

Do zobaczenia!

Recommended Posts

Pozostaw komentarz