Cześć, jestem mieszkanicznikiem. Wolność finansowa to mój cel.

 In mojeWynajmowanie.pl

Witam każdego kto trafił na ten blog i wolność finansowa to jego cel. Jestem mieszkanicznikiem  – jeśli nie wiesz co oznacza to dziwne słowo, nie przejmuj się. Mam nadzieje, że ten blog wyjaśni Ci jego znaczenie i tego czym się zajmuję.

Moje zajęcie po godzinach

Na co dzień – od 8.00 do 16.00, byłem etatowym pracownikiem jednej instytucji finansowych, których wiele na głównych deptakach Naszych miast.  Po godzinach, w weekendy czy podczas urlopów zajmowałem się inwestowaniem w nieruchomości.

Od 23 maja 2017 roku nie pracuje już na etacie. Wraz ze wspólnikiem prowadzę Fabrykę Mieszkań – firmę budującą dla swoich Klientów portfele mieszkań na wynajem. Moje dotychczasowe hobby i zajęcie „po godzinach” zamieniłem w usługę świadczoną dla osób, które tak jak ja nie wierzą w ZUS, chcą osiągnąć wolność finansową, ale nie mają czasu lub umiejętności, aby samemu zajmować się wyszukiwaniem mieszkań, ich remontem i późniejszym wynajmem.

Wybieram ruiny… i kiedyś sam, a teraz z zaprzyjaźnioną ekipą Marcin&Tomek zamieniam w mieszkania na wynajem:

 

Mój sposób na zabezpieczenie przyszłości

Liczę na to, że mieszkania na wynajem, których jestem właścicielem, gdy już spłacę banki, które teraz kredytują moje „nieruchomościowe szaleństwo” będą moja emeryturą i nie będę musiał liczyć na ZUS, OFE czy inne tego typu instytucje.

Moje doświadczenie = Twój brak problemów

Na tym blogu chcę podzielić się moimi spostrzeżeniami, uwagami i nieprzyjemnościami jakie mi się przytrafiły podczas 8 letniej przygody z nieruchomościami. Robię to po to, abyś Ty uniknął podobnych nieprzyjemności. Powiel dobre rozwiązania, unikaj tych, które już raz się nie sprawdziły.

Na blogu będą pojawiały się zdjęcia moich „dokonań”. Wykonuje je telefonem komórkowym, więc nie są to artystyczne fotografie grające światłem i cieniami – raczej zobrazowanie tego co widzę i robię.

Nie tylko nieruchomości

Czasem pozwolę sobie napisać też coś od siebie co nie dotyczy nieruchomości. Jako, że pracowałem w finansach czasem napiszę o inwestowaniu, wspieram różne ciekawe projekt np. www.browarjastrzebie.pl, albo o czymś zupełnie z innej bajki jak krwiodawstwo – jestem honorowym dawcą krwi.

Będę się starał, aby nikt z czytelników nie tracił czasu czytając moje wpisy.

 

Pozdrawiam,

Olek

Recommended Posts

Zostaw komentarz